כיצד להרוויח כסף מהבלוג האישי שלך

פוסט זה התחיל לקבל קצת אהבה בגוגל ונראה שאנשים מעוניינים לדעת להרוויח כסף מבלוג אישי, עדכנתי את הפוסט במידע חדש. תודה שנחתת בדף זה.

הגרסה הקודמת של פוסט זה נכתבה בשנת 2009, כן, הבלוג הזה די ישן. יש הרבה פוסטים שזקוקים לעדכון, אך מכיוון שהפוסט הזה זכה למספר מבקרים מגוגל, הוא משך את תשומת ליבי וכשאני בודק אותו, ההודעה הייתה די מביכה, בדקדוק הראו לי במאמר זה של 450 מילים היו 14 שגיאות.

אם נחתתם מהחיפוש עליכם להיות סקרנים לדעת כיצד להרוויח כסף מבלוג אישי. אז בואו נדבר בדיוק על זה.
בלוג אישי הוא המקום בו אנשים מדברים על דברים אקראיים, זה יכול להיות יומן מקוון שבו אתה מדבר על החוויות היומיומיות שלך, על נושאים חברתיים או על המוצרים שאתה משתמש בהם על בסיס יומי.

אבל, כדי להרוויח כסף מהבלוג האישי שלך, תצטרך להבין שאתה זקוק לתנועה כדי להרוויח כסף. וכדי לקבל תנועה לבלוג שלך אתה צריך לכתוב תוכן ⟶

א) מתבצע חיפוש רב בגוגל. דברים שנחפשים הם ביקורות על מוצרים, הדרכות, כיצד לתקן משהו, טיפים וטריקים וכו ‘.

ב) משתף הרבה ברשתות החברתיות. דברים שמשתפים ברשתות החברתיות הם נושאים חברתיים, אירועים ואקטואליה.

הרעיון הבסיסי של שניהם הוא להביא אנשים לבלוג שלך ולקבל הרבה מהם. ברגע שתתחיל להכניס הרבה אנשים לבלוג שלך, תוכל להשתמש ב- Google Adsense כדי לייצר רווחים מהתנועה.

אך בלוגים אישיים אינם מייצרים את סוג התעבורה הנדרש בכדי להתפרנס בכבוד מגוגל אדסנס. אם אתה מחשיב 500 $ לחודש, מספר הגון, תצטרך 500,000 מבקרים לחודש לבלוג האישי שלך אם הסל”ד (הכנסה ל -1000 הופעות) הוא 1 $.

קשה ליצור 500,000 מבקרים, במיוחד עבור בלוג אישי. אם הבלוג שלך עוסק בנושאים חברתיים ופוליטיים, אקטואליה וכו ‘, אין לך יותר מדי אפשרויות לעבוד עליהם. גוגל אדסנס תהיה הדרך האמינה היחידה להרוויח כסף.

אם הבלוג שלך עוסק בביקורות על מוצרים, יש דרך לייצר הכנסה, כלומר שיווק שותפים.

הרעיון הבסיסי הוא לשים את הקנייה עכשיו לקשר למוצר שאתה סוקר. אמזון הוא אתר המסחר האלקטרוני הגדול בעולם, הקטלוג שלהם רחב מאוד, ואתה תמצא את המוצר שאתה סוקר, יופיע באמזון. אתה רק צריך להירשם לתוכניות Associate Amazon ולהתחיל להכניס את קישורי המוצרים לביקורת שלך.

ברגע שתתחיל לראות את הפוטנציאל, התחל ליצור תוכן נוסף לבלוג שלך, כך שאנשים ימצאו את הבלוג האישי שלך, קראו את הביקורת שלך ויחליטו אם הם רוצים לקנות אותו או לא. חלקם יחליטו לקנות אותו מהקישור שהכנסתם לפוסט, זה יעניק לכם עמלה קטנה.

העמלה למכירת מוצר אחד היא לא הרבה, אך מכירות רבות יכולות להסתכם בכמות גדולה.

אין הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי לייצר רווחים מהבלוג האישי שלך, אבל אם אתה מצליח להשיג השפעה מסוימת, אתה יכול להשתמש בהשפעה שלך כדי להועיל למותג או לאדם ולקבל שכר על כך.