5 טיפים להנעת המרות עם התוכן שלך

1.בחר נושא המהדהד עם אנשים שכבר שוקלים את המוצר שלך.

אם אתה רוצה שהקוראים שלך יתגיירו, חשוב לוודא שאתה מגיע לאנשים שמועדים לנקוט בפעולה שאתה רוצה שיעשו.

עבדנו פעם עם שירות היכרויות מקוון שהיה מתקשה ליצור המרות עם מאמר שכותרתו “10 טיפים להרשים בפגישה ראשונה”. אף על פי שהרבה אנשים אהבו לקרוא את המאמר, מעטים מהם אכן נרשמו לשירות.

הסיבה לכך היא שלאנשים שקראו את המאמר כבר היו תאריכים להרשים, והחברה באמת הייתה צריכה להגיע לאנשים שעדיין חיפשו דייט. כאשר השירות החליף את ההודעה במאמר שכותרתו “8 סיבות לנסות היכרויות מקוונות”, ההרשמות עברו מיד על הגג.

2.הפוך את הדף לקל לקריאה – השתמש בפסקאות קצרות ובכותרות משנה מודגשות.

אנשים לא אוהבים להשקיע יותר מדי אנרגיה נפשית כשהם גולשים בתכנים ברשת. אם המאמר שלך דורש ריכוז רב כדי לקרוא, הלקוחות לעתיד שלך ימצאו עוד משהו לעשות לפני שהם בכלל רואים את הצעת המוצר שלך.

הימנע מגורל זה על ידי כך שיהיה קל ככל האפשר לאנשים לקבל את המידע הדרוש להם – גם אם הם רק מדלגים על התוכן שלך. הדגש נקודות מפתח עם כותרות משנה מודגשות, פסקאות מכסה לכל היותר שניים עד שלושה משפטים והרחיק את העומס המוגזם מהדף. מותגי צריכה צריכים לצלם לאורך של 300 עד 500 מילים, בעוד שמותגי B2B יכולים להכפיל את הטווח הזה אם הם רוצים.

3.לפשט את CTA שלך.

הקריאה לפעולה (CTA) היא הסיכוי הגדול שלך לשכנע את הקורא להתגייר, כך שתצטרך לוודא שהוא מושלם.

אנשים צריכים להיות מסוגלים להשלים את קריאה לפעולה שלך במהירות האפשרית. אם ה- KPI שלך דורש טופס, אל תבקש מהם לבזבז זמן בהקלדת מידע לא חיוני; כגון כתובתם אם אינכם מתכננים לשלוח להם דבר בדואר. אלא אם כן אתה רוצה להטמיע בדף משהו כמו לכידת דוא”ל, עדיף להשתמש בטקסט המשולב באופן אורגני עם המאמר, ואחריו כפתור קריאה לפעולה.

אתה יכול להפוך את החוויה לנעימה עוד יותר עבור משתמשים עם מעט משחקיות. למעשה, העלאת לקוחות חדשים עם חידון או שאלון יכולה להיות יעילה להפליא, מכיוון שהמשתמש בא לראות בתוצאת החידון תגמול מפתה עבור לחיצה על CTA.

4.בכל הנוגע למיקום, ה- CTA יעיל ביותר כאשר הוא נפרס בתחתית דף המאמר כהמשך אורגני לטקסט, שבו הקוראים יחפשו מה לעשות הלאה לאחר שיסיימו לצרוך את התוכן שלך.

אתה יכול למקסם את האפקטיביות שלך על ידי הכללת קריאה לפעולה שנייה כהיפר-קישור לטקסט כשליש מהדרך במאמר.

הימנע מהכנסת ה- CTA שלך למעקה הנכון בכל מחיר – הצרכנים למדו לא להסתכל לשם אחרי שנים של מודעות מודעות באנר באותו מקום. מה שמכונה “עיוורון באנרים” זו גם הסיבה שעליך לוודא שה- CTA שלך לא נראה כמו פרסומת לתצוגה.

5.הסבירו בבירור מה אתם רוצים שהקוראים יעשו ולמה הם צריכים לבצע את הפעולה שלכם.

אנו ממליצים על משפט קצר המציין במהירות את היתרונות המרכזיים של מה שאתה מוכר, ואחריו כפתור גדול שאנשים יכולים ללחוץ עליו כדי לבצע את קריאתך. אם אתה זקוק להשראה כלשהי, כל שעליך לעשות הוא להסתכל למטה.

 

ריצ’רד טוויל משרד פרסום